Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Ezúton is tájékoztatjuk Önöket, hogy sajnos iskolánk is érintett lett a Covid-19 vírus tekintetében.
Az EMMI utasítása alapján tanulóink védelmeérdekében 2020.12.10-től (csütörtök) 2020.12.15-ig(kedd) a felső tagozat ( 5-8.osztály)
online formában, otthon folytatja a tanulást az órarend és a szaktanárok elmondása alapján.
2020.12.16-án ( szerda) térhetnek vissza a gyerekek intézményünkbe.
Egyelőre a rendelkezés alapján az alsó tagozat (1-4.osztály) nem érintett, ezért továbbra is a megszokott formában jönnek az iskolába.
Az online oktatásban résztvevők étkeztetése a megszokott formában történik.
A körösszakáliak esetében csajkával  12:00 órától 12:30 óráig az ebédlőnél szülő veheti át az ebédet.
A bejáró tanulóknál az élelmezésvezető értesíti a szülőket az átvetelről, melyet az iskolabusz szállít ki.
Ebben az esetben mindenkigondoskodjon csere csajkáról!
Kérünk mindenkit, legyen türelemmel, vigyázzanak az egészségükre, tartsák be az egészségügyi előírásokat!

Tisztelettel :

Szilágyi Lászlóné